Newsy

2013-05-27 14:29:55

Back in Poland

Chcielibyślmy bardzo podziękować Krzychowi Zimnochowi oraz Krisowi Wróblowi za wspaniałą, nienaganną organizację naszego pobytu w Londynie!!!!! Nasz pobyt i zagrane koncerty zaliczamy do jednych z najlepszych w naszej 25letniej działalności.Takie wydarzenia dają powera do dalszego działania. Dziękujemy także serdecznie naszej emigracyjnej ekipie za tak liczne przybycie. Ten kraj stał się już dla większości z Was waszym  krajem, zapewne nie wszyscy przywykli , niektórzy nigdy nie przywykną , mamy zatem nadzieje ,że nasze odwiedziny były i dla Was czymś miłym.

SKTC CREW

 

 

Czytaj więcej...
2013-05-05 10:49:40

W Żukowym Pubie - Kordian Michalski o koncercie w Bielsku Podlaskim

Krótka relacja z pubu. 20 kwietnia wystąpiły kapele: Bullshit, Nancy Regan, SKTC
Potwierdziła się znana prawda, że starzy wyjadacze i fachowcy rządzą na scenie. Na Bullshitów spóźniliśmy się trochę z Maksem. Młoda całkiem sprawna kapela radzi sobie z instrumentami, wszystko jak najbardziej poprawnie i równo - energia też była i nawet kontakt z publicznością (ale w bielskim pubie trudno w ogóle o taki brak kontaktu). Wokalistka prawidłowo wykorzystywała gardło, a reszta zespołu łoiła przednio. Ogólnie wszystko jak należy, ale czegoś mi zabrakło - może charyzmy? Ale nie przesadzajmy z wymaganiami, band jest młody i w którym kierunku się rozwinie - czas pokaże. Na razie są na właściwej ścieżce, a otrzaskanie się z różnymi scenami może tylko wyjść Bullshitom na dobre.
Nancia R. chyba grała w innym wymiarze, albo przestrzeni - na pewno nie było ich w Bielsku. Podobno koncert odwołali już dwa tygodnie temu, ale Żuk nic o tym nie wiedział - trochę niesmak, bo przecież „warto rozmawiać".
SKTC - to legenda bezsprzeczna, pamiętam ich koncert z „potopu szwedzkiego" (rok bodajże '92). Z tamtego składu został chyba tylko Jaco. Trudno ich dziś wcisnąć w konkretne ramy stylowe, to już nie jest hc - to coś bardziej ekstremalnego. Niektórzy widzą ich w szufladzie z etykietką thrash/punk, ale oni wolą proste określenie czad z przekazem i faktycznie to, co wyprawiali w pubie było taką właśnie megaczadową emisją przekazu. Owski na wokalu jest bez dwóch zdań moim idolem - osobowość obdarzona niesamowitą siłą, a przy tym niezły tekściarz; basista Baciar - znany także z EyeForAnEye - punktuje rytmem jak należy, często basem jak wiosłem odgarniając młyn ciał spod sceny; Gruby na garach jak zawsze w formie - jego blaszane zabawki niewątpliwie dodają specyficznego smaku numerom SKTC; Jaca (gitara) nie będę już opisywał, bo od paru lat jestem wobec niego bezkrytyczny, ale co bym najlepszego o nim i jego grze nie powiedział, to i tak będzie prawdą. Duży plus za ten gig kapeli, Żukowi. Młyny, pogo i pląsy publiki, to osobna kwestia, a strzały piany z kilku piw po ścianach i twarzach na koniec, kojarzyć się mogą tylko z jednym - totalne spełnienie, orgazm (?)
Poniżej skromny dokument. Dużo jeszcze pracy w pubie, żeby osiągnąć przyzwoite brzmienie w ciasnym lokalu i sensowne doświetlenie scenki... Czytaj więcej...
2012-11-23 15:47:02

Przed i tuż po końcu świata

Nie boimy się apokalipsy bo sami nią jesteśmy......

 

01.12.2012 (sobota) zagramy W Raciborzu na dwudniowym  festiwal u  PUNKI W DYBIE FEST. Gramy w drugi dzień. Gig odbędzie się w klubie DYBCÓWKA ( ul. Londzina 13 Racibórz )

Plan festiwalu jest następujący:

30.11.12 Zagrają :
KPP
The Abstinents
Syberian


01.12.12 Zagrają:
Godzina Policyjna
Nihilzzm
ON2B
How Long
SoundFbrucku
S.K.T.C.

W piątek od 18:00 /W sobotę od 15:00

Więcej info:   https://www.facebook.com/events/358525154238530/358551354235910

 

22.12.2012 ( sobota) zagramy w Krakowie na  7 edycji  imprezy  o nazwie PANXTERKA. Koncert odbędzie się w klubie KOTKAROLA  (Rynek Główny 6 )

Plan gigu jest następujący:

SKTC, Czechowice
BOMB THE WORLD, Kraków/Oświęcim
ON2B, Wodzisław/Kędzierzyn
TRIPIS, Kraków
THEFFEKT, Kraków
DIZEL, Kraków

 

 

Czytaj więcej...

Strony:
Spookrecords

Nigdy Więcej